Veebipoe kasutus- ja ostu-müügitingimused

Veebipoe garantbaby.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Edusport OÜ (registrikood 14124792, aadress: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 31-213, 13611).

Ostu-müügilepingu kehtivus, teave teenuste ja hindade kohta

Kirjelatud müügitingimused kehtivad teenuste ostmisel veebipoest.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on toodud teenuste juures.

Teave teenuse kohta on esitatud veebipoes otse teenuse juures.

Tellimuse vormistamine

Teenuste tellimiseks lisage valitud teenus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks sisestage vajalikud andmed. Seejärel kuvatakse ekraanil tasumisele kuuluv summa, mida saab maksta panga veebilehele viivavale lingile klõpsates või muul viisil.

Leping jõustub kohe, kui tasumisele kuuluv summa on tasutud veebipoe arvelduskontole.

Otsemüük ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemisel ja kauba saatmisel ostjale.

Veebipood saadab uudiskirju või soodustuspakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui klient on avaldanud soovi neid saada, sisestades oma e-posti aadressi kodulehel ja avaldades oma soovi saada otsepostitust.

Ostja võib sooduspakkumiste ja uudiskirjade saamisest igal ajal loobuda, teavitades meid e-posti teel või järgides sooduspakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe suhtes pretensioone, peab neist teatama e-postile beebid@garant.ee või helistades telefonil +372 554 4990.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, võib ostja pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetluse tingimustega saate tutvuda ja avalduse esitada siin . Tarbijavaidluste komisjoni pädevusse kuulub lepingutest tulenevate vaidluste lahendamine ostja ja Veebipoe vahel. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjoni poolt on tasuta. Ostja võib pöörduda tarbijavaidluste lahendamisega tegeva Euroopa Liidu platvormi poole.