Meie klubi

See on Garant

Lastele vanuses 3 kuud kuni 4 aastat. Viis ujulat Tallinnas

Meist

Garant Baby klubi on pärit Eesti kõige auhinnatumast spordikoolist Garant, kus ujumine kui üks spordiklubi tegevusvaldkondadest hakkas arenema 1994. aastal! Meie treenerid on klubi tegevuse jooksul ette valmistanud suure hulga Eesti meistreid ja rekordiomanikke ning rahvusvaheliste võistluste võitjaid. Samuti on vaja ära märkida, et meie sportlased on osalenud olümpiamängudel. 2015. aasta septembris alustas Garant klubi treener Anastasija Žerdetskaja uue suuna arendamist – väikelaste ujumist. Hetkel on Tallinnas 5 ujumiskeskust, kus toimuvad tunnid imikutele ja eelkoolilastele. Garant Baby klubi meeskond koosneb kogenud ja kvalifitseeritud spetsialistidest, kellel on suured kogemused rühma- ja individuaalkoolituste läbiviimisel.
about-team
about-team2

Kursused

Tunni kestus: 45 minutit (30 minutit aktiivne põhiosa + 15 minutit vaba ujumine).
Juhendaja on vees ja näitab nuku abil liigutusi.Tegevuse eesmärk on eelkõige lapse ja vanema lõõgastumine ja õrnalt veega kohanemine. Beebi keha masseeritakse veega pehmete, sujuvate ja eakohaste liigutuste kaudu. Laps õpib hinge kinni hoidma ja sukelduma.
Tunni lõpus ujuvad vanemad koos oma lastega veekeppide abil, säilitades silmside ja kehakontakti.
Kui vanematel midagi ei õnnestu, märkab juhendaja alati ja aitab.
Tund kestab 45 minutit, kuid kutsume lapsevanemad üles olema teadlikud oma lapse seisundist ja vajadusel lahkuma tunnist varem. Kolmekuusele lapsele võib piisata 20-minutilisest vees viibimisest.

Meie ujulad

Meie treningud

Ujumise eelised

Keha karastamine, lihaste ja luustiku tugevdamine, piisava liikumisega harjumine, ägedate hingamisteede haiguste ennetamine, verbaalsete ja mitteverbaalsete suhtlemisoskuste arendamine.

Kasu lapsele

Varajane imiku ujumine soodustab kiiremat füüsilist ja psühhomotoorset arengut, vähendab imikutele esimestel elukuudel omast suurenenud paindelihaste toonust, mis tagab imiku motoorsete oskuste kiirema kujunemise. Imikute ujumine võimaldab varakult kasutada vee karastavat mõju, reguleerides selle temperatuurirežiimi