Beebile

Hügieeni järgimine

Kas teadsite, et suplejad on peamine basseinireostuse allikas? Vaatame, miks ovaja ENNE basseini pesta veelgi hoolikamalt kui PÄRAST?✅ Pesemisel pestakse meiekehalt maha kahjulikud bakterid, nahaosakesed, higi, kosmeetika ja muu mustus✅ Kogu basseini sattuv mustus reageerib desinfitseerimisvahenditega ja põhjustab vees suure hulga kloorijääke, mille tagajärjel tekivad silmade ja naha ärritused.

✅ Enne basseinis ujumist duši all käimine eemaldab rohkem kui 2/3 bakteritest, mis muidu basseini satuksid. Kosmeetikavahendite jäägid saastavad vett ja mikroorganisme otse teie nahal ning põhjustavad märkimisväärset kahju basseini veepuhastussüsteemile.

❓Mida teha❓ – Peske end hoolega 5–7 minutit duši all (ilma ujumisriieteta koos pesulapi ja dušigeeliga) – Beebiga basseini külastades peaks igaühel olema oma geel – beebidele beebigeel, täiskasvanutele täiskasvanute geel ja kõigil peaks olema oma pesulapp! – Pöörake erilist tähelepanu bikiinipiirkonnale täiskasvanute puhul ja mähkmete piirkonnale väikelaste puhul; – Peske hoolikalt maha kogu meik ja kreemid väikelaste kehalt; – Ärge unustage eemaldada plaastrid, kui teil on need olemas; – Ärge kasutage enne basseini külastamist parfüümi; – Isegi kui pesite end kodus enne basseini minekut väga hoolikalt, ei vabasta see Teid ülalnimetatud punktide täitmisest! Kui igaüks meist järgib basseinis hügieenireegleid, siis ujume mõnusalt puhtas vees ja hea tujuga!

Kas teadsite, et suplejad on peamine basseinireostuse allikas? Vaatame, miks o vaja ENNE basseini pesta veelgi hoolikamalt kui PÄRAST?

Anastasija Žerdetskaja
Margarita Švaiger

Autor

Hügieeni järgimine

Anastasija Žerdetskaja

Treener

Juhatuse liige ja treener

Juhatuse liige ja treener

Treener